REFERENCE

Krajciova 1

“Profesionalita,vřelý přístup, rychlé a vstřícné jednání. Služby nad rámec povinnosti. Naprostá spokojenost. Tuto firmu rozhodně všem doporučuji.”

Vít Bébar

“Děkujeme paní Žížalové za velmi příjemné jednání a sympatický přístup a těm, kdo budou tento druh služeb potřebovat, její firmu rozhodně doporučujeme!”

 Michaela Kejr

“Přesto,že jsme tuto firmu předem neznali .Rozhodně jsme udělalali dobře,že naše kroky vedli k paní Źížalové.Do její poklidné a vkusně zařízené kanceláře.Ihned nás zaujala lidským přístupem.Poradila nám a vše ochotně spolehlivě zařídila.Vybírali jsme z široké nabídky nádherných věnců ze živých květů.Děkujeme pí.Žížalové byli jsme velice spokojeni i v této smutné životní události.Rozhodně tuto firmu doporučujeme.”

Sona Jelenova

“Děkuji paní Žížalové za citlivý, přístup, za rady v době, kdy pozůstalý se nemůže soustředit na praktické věci, rychlé a spolehlivé vyřízení všech záležitostí k pohřbu. Doporučuji i místem, které je klidné , na trase od metra a hlavně, nejsou to pohřební í služby, které se usídlily u nemocnic, jak supi čekající na přísun materiálu. Z toho je mi špatně. Opravdu není nad malou firmu, nakonec jak ve všem. Děkuji i za služby , které byly mimo rámec povinností bez placení za každý výkon. S.Jelenová”

Kheranova

“Mohu jen doporučit. Přístup a služby skvělé.”

Zdeněk Balada

“DOPORUČUJI, BYLI JSME VELMI SPOKOJENI, VELMI DOBRÉ VYSTUPOVÁNÍ A VŠE JAK MÁ BÝT.”

© 2018 Pohřební Služba Hana Žížalová    Michelská 1005/29    Praha